INNY WYMIAR PRASOWANIA – GENERATOR PARY PHILIPS

Nim przejdziemy do sedna sprawy kilka słów tytułem wstępu.
Wiem, że nie każdy lubi prasować, sama uważam, że prasowanie nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie. Zamiast stać z żelazkiem nad deską do prasowania, wolałabym położyć się z lampką wina i oglądać swój ulubiony serial…
Tylko że wiecie co? To da się połączyć 😉

generator pary

Czym jest generator pary Philips?

Odkąd zdecydowałam się na generator pary marki Philips, moje obowiązki związane z prasowaniem stały się przyjemnością. Naprawdę. Z ręką na sercu, prasowanie nie boli i może sprawiać przyjemność.
Żelazko z generatorem pary Philips ułatwia prasowanie. Wytwarzana pod ciśnieniem para, wnika głęboko we włókna, zmiękczając je i ułatwiając rozprasowanie zagnieceń. Byłam zaskoczona, że wystarczy jeden ruch żelazkiem, by ubrania były pięknie wyprasowane.

generator pary philips

Dla mnie niemałym szokiem był brak pokrętła z regulacją temperatury. Chyba każdej z nas zdarzył się mały wypadek i przypaliłyśmy naszą ulubioną bluzkę zbyt nagrzanym żelazkiem. Ja osobiście, jak przystało na PRAWIE idealną panią domu, miałam sporo takich wypadków. Na szczęście teraz już kompletnie nie muszę się tym przejmować. Prasuję dowolną tkaninę bez konieczności regulacji temperatury i swobodnie mogę przejść od prasowania grubego lnu do delikatnego jedwabiu. Nie pytajcie mnie jak to działa, ale działa!
Nawet pozostawiając żelazko na tkaninie masz gwarancję, że nic się nie przypali. Testowałam i rzeczywiście nic się nie stało!

generator pary philips

Dodatkowym ułatwieniem jest również to, że można prasować w pionie takie ubrania jak firany, czy delikatne sukienki. Duży pojemnik na wodę 1,8l wystarcza na 2 godziny prasowania, bez konieczności ciągłego uzupełniania pojemnika z wodą. Warto też dodać, że samo żelazko jest naprawdę lekkie i zwrotne.
I uwaga! Nie trzeba wydać miliona monet na generator pary, bo ceny są naprawdę przystępne. Philips ma w swojej ofercie generatory pary już od 800zł, a jak przeliczymy to na lata użytkowania, to uważam, że jest to naprawdę niewielki wydatek.

Jeśli mnie zapytasz dla kogo jest przeznaczony generator pary, bez wahania powiem, że dla każdej rodziny, która ceni sobie oszczędność czasu i komfort prasowania.

Po więcej z życia wziętych pogadanek, zapraszam na Youtube Instagram.
Joanna Malinowska

Możesz również polubić

 1. Marta Kuchcińska

  Nienawidzę prasować? , mam prasowacz parowy, stół prasowalniczy, żelazka i nadal do tematu prasowania podchodzę niechętnie?.

  1. Joanna Prawie Idealna

   No tak ale ty sporo szyjesz więc bez żelazka raczej się nie obejdzie 😉

 2. Fen

  Dla mnie prasowanie to koszmar! Nie wiem czy jest jakaś bardziej znienawidzona dla mnie czynność ? może to byłoby rozwiązanie… Wypróbuję jak tylko nadarzy się okazja.

  1. Joanna Prawie Idealna

   Z generatorem pary prasowanie nie jest takie złe 😉

 3. Toksyczna Kosmetyczka

  Może mi się taki sprzęt do prasowania.

  1. Joanna Prawie Idealna

   u mnie się super sprawdza 🙂

 4. Bardziejmilo

  Ja mam ręczną parownicę i zastanawiam się jak ja mogłam bez niej żyć ;D

  1. Joanna Prawie Idealna

   No to chyba też jest super wynalazek!

 5. opowiemci

  Bardzo ciekawi mnie ten generator pary, nie lubię prasować i szukam urządzeń, które by mi tę czynność ułatwiły. Muszę przyjrzeć się temu urządzeniu bliżej 🙂

  1. Joanna Prawie Idealna

   Warto zapoznać się z ofertą Philips, bo jest w czym wybierać.

 6. Poligon Domowy

  chcę go mieć! to jest od teraz moje marzenie!!!

  1. Joanna Prawie Idealna

   Mam nadzieję że szybko je zrealizujesz 🙂

 7. https://www.todoarmo.pl/

  Z chęcią bym wypróbowała to cudo .

  1. Joanna Prawie Idealna

   Jak wypróbujesz to już do zwykłego żelazka nie wrócisz 🙂

 8. Unknown

  Mam od lat i jestem zachwycona….prasowanie nie jest udręką?

  1. Joanna Prawie Idealna

   I ja się w końcu doczekałam 🙂

 9. AK

  Super sprzet dobrze, ze tak malo prasuje bo raczej bym sie skusila?

  1. Joanna Prawie Idealna

   No ja przy sporej rodzinie mam dużo prasowania, ale z generatorem pary idzie gładko 😉

 10. Tina Ha

  Muszę przyznać, że prasowanie to kompletnie nie moja bajka, ale to z pewnością dlatego ze zwykle zajmowało to za dużo czasu a ustawianie odpowiedniej temperatury to dla mnie zbyt trudny temat. Jak tylko nadarzy mi się okazja to wypróbuje tego typu sprzęt bo jestem ciekawa czy i mnie do siebie przekona!

  1. Joanna Prawie Idealna

   U mnie świetnie się sprawdza. Polecam!

error: Content is protected !!