Mezoterapia bezigłowa w domu z Garett Beauty Fresh Skin Pro

mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to innowacyjna metoda, która łączy w sobie zjawisko elektroporacji jak i proces wprowadzania preparatów kosmetycznych za pomocą ultradźwięków (sonoforeza).

Zaletą metody jest przede wszystkim skuteczność oraz brak jakiegokolwiek dyskomfortu w trakcie zabiegu. Mezoterapia bezigłowa to idealna propozycja dla osób wrażliwych. A co najważniejsze, możesz ją teraz wykonywać w zaciszu domowym.

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej

Na rynku jest spory wybór urządzeń tego typu, ale ja postawiłam na Garett Beauty Fresh Skin Pro.

Mezoterapia bezigłowa to alternatywa dla wszystkich inwazyjnych zabiegów, których celem jest głębokie nawilżanie cery i dostarczenie jej cennych właściwości odżywczych, wygładzanie zmarszczek, rewitalizacja oraz lifting. Zabieg swą efektywność zawdzięcza zjawisku oddziaływania fali elektromagnetycznej w postaci impulsów.

Urządzenie do mezoterapii bezigłowej Garett Beauty Fresh Skin Pro

Urządzenie posiada funkcję:

  • jonowego oczyszczania i nawilżania
  • zimnego kompresu
  • radiofrekwencji RF
  • elektrostymulacji EMS
  • terapii czerwonym światłem LED

Jeśli marzysz o przeniesieniu swojej pielęgnacji na wyższy poziom i chcesz w pełni wykorzystać właściwości pielęgnacyjne swoich produktów kosmetycznych (serum, esencji, ampułek) to urządzenie jest dla Ciebie. Zabieg warto stosować w przypadku skóry poszarzałej, odwodnionej z oznakami starzenia czy utraty jędrności jak oraz w przypadku występowania przebarwień.

Jak przeprowadzam domowy zabieg mezoterapii bezigłowej?

W pierwszym kroku zaczynam od dogłębnego oczyszczenia skóry funkcją CLEAN. Na płatek kosmetyczny nakładam ulubiony kosmetyk do oczyszczania i okrężnymi ruchami masuję skórę.

W drugim etapie przechodzę do funkcji MOISTURE aplikując na skórę ulubione serum.

Bardzo ważne jest dla mnie ujędrnianie oraz stymulowanie skóry do produkcji kolagenu. Właśnie dlatego bardzo chętnie korzystam z funkcji RF+CZERWONE LED w połączeniu z ampułką przeciwstarzeniową. Zamiennie z funkcją RF stosuję funkcję EMS, która również działa ujędrniająco.

Zazwyczaj zabieg kończę zimnym kompresem czyli funkcją COOL.  Ta funkcja to doskonały sposób na odprężenie po zabiegu mezoterapii bezigłowej.

Jakich efektów możesz się spodziewać wykonując zabieg mezoterapii bezigłowej w domu?

Kluczem do uzyskania efektów jest oczywiście regularność. By utrzymać dobry efekt stosuję urządzenie 1-2 razy w tygodniu. Wychodzę z założenia, że nadmiar też szkodzi, dlatego taka częstotliwość jest w moim odczuciu najkorzystniejsza. Stosowanie zabiegu z dobrym serum nawilżający, naprawdę daje odczucie lepiej nawilżonej cery. Dzięki temu mam wrażenie że skóra jest bardziej elastyczna, a przy tym wygląda lepiej.

Urządzenie jest bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Naprawdę chętnie po nie sięgam, bo nie wymaga ode mnie nadmiernego wysiłku, a zabieg jest po prostu przyjemny.

Wpis powstał we współpracy z firmą Garett.

Po więcej z życia wziętych pogadanek, zapraszam na Youtube Instagram.

Joanna Malinowska

Możesz również polubić

error: Content is protected !!