...

Paznokcie nude, ciekawe inspiracje 2022 roku

Paznokcie nude to moda, która nie przemija. Od lat, Polki chętnie wybierają te delikatne, neutralne i pasujące do „wszystkiego” paznokcie. Przewagą, dla której często wybieramy lakiery w cielistych odcieniach beżu i różu, jest również nieco prozaiczny powód, ale jednak znaczący. Dłonie to nasza wizytówka, a zbyt mocno odznaczający się odrost, ewentualnie jakieś uszkodzenia nie wyglądają zbyt ładnie. To chyba właśnie dlatego tak wiele z nas sięga po klasyczne nudziaki.

 

Paznokcie nude z Instagrama

W poszukiwaniu inspiracji, często sięgamy właśnie między innymi na Instagram. To właśnie tam pod popularnymi hasztagami typu #paznokcienude #inspiracjepaznokciowe #beidenails można znaleźć prawdziwe perełki. Skrupulatnie przejrzałam stylizacje nude z początku roku 2022 i dzielę się z Wami najciekawszymi zdobieniami.

 

Paznokcie nude z Pinterest

Nie od dziś wiadomo, że Pinterest to skarbnica inspiracji. A jakie stylizacje nudziaków królowały w pierwszych miesiącach roku? Już prezentuję.

 

Klasyczne nudziaki nie muszą być nudne, ale pamiętajmy, że o gustach się nie dyskutuje. Każdy lubi co innego, a dzięki temu świat jest taki różnorodny.

Po więcej z życia wziętych pogadanek, zapraszam na Youtube Instagram.

Joanna Malinowska

Możesz również polubić

Dodaj komentarz

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.